Search Images Maps Play YouTube News Gmail Drive More »
New Features | Help | Sign in
  
Explore
 
Recent Comments View All
"I wzajemnie Marto. Właśnie sprawdziłam co się dzieje w G+ i nie jestem taka pewna czy nie będzie podobnie. Było normalnie a teraz coraz mniej powiadomień jakby się kurczyły albo stopniowo urywali, teraz już nie mam żadnych. Ja też czuję się jakbym coś fajnego utraciła. Myślałam że jak do tego dojdzie to sobie z tym poradzę ale wcale to nie jest... jest mi źle."
awa
"Obejmuję Ew całym sercem...Również fatalnie to znoszę... I bardzo cierpię..."
Marta Kubacka
"Ja w G+ dostaję powiadomienia ale tam jestem bo jestem Dla mnie tu w PWA był mój Świat i serce mnie ściska że to ma być nasz koniec. Chyba tak będzie że skończą się nasze piękne chwile. Zaglądam tu tylko z nadzieją że to wróci ale nie wiem. Nie rozumiem dlaczego? Dziś nawet nie mogłam otworzyć moich emalii, musiałam wyrazić jakąś dziwną zgodę inaczej nie miałam wejścia. Jak tak dalej pójdzie to mogą nam zupełnie zamknąć wszystko i wrócimy do dawnych czasów. Ze smutkiem ściskam Cię serdecznie."
awa
"Kochanie, dziś przypadkowo odkryłam Twoją odpowiedź, bo oczywiście w skrzynce żadnych wiadomości!!! Myślę, że tymi posunięciami PWA rozłoży i dokumentnie zniszczy nasz zdjęciowy portal...Jest mi bardzo przykro Ew... Ty jesteś już zadomowiona na G+, ja kończę swoją przygodę ze zdjęciami..."
Marta Kubacka
"Tak Marto... Dokładnie takie same i mało kto o tym problemie pisze albo nie ma jak sprawdzić. Mimo potwierdzenia od trzech lub czterech osób to badałam mój komputer i robiłam co mogłam bo obawiałam się że to u mnie coś nie tak. Mało tego że nie mam maili o komentarzach, to żadnych informacji o dodawanych zdjęciach a nawet nie widać przy Albumach "Najnowsze komentarze" Byłam mile zaskoczona widząc Ciebie Marto w PWA obok Albumów. Jest mi bardzo przykro i źle że tak się dzieje. Pozdrawiam."
awa
RSS