Search Images Maps Play YouTube News Gmail Drive More »
New Features | Help | Sign in
An important update on Picasa Web Albums. Learn more
  
Explore
 
Recent Comments View All
"Dík. Inak fotenie v takej slanej hmle je celkom dobrá blbosť. Foťák ostane pekne nasolený, lepkavý a trvalo vlhký, vďaka povlaku na objektíve sú potom "zamlžené" aj fotky rovno na čírom slnku ;-)))))))"
Juro Kouril
"Nevrešťali sme. Treba vrešťať, aby ti hodili. Nabudúce budeme múdrejší :-)"
Juro Kouril
"Vďak. Vzduch bol plný oparu z vĺn. všetko bolo tak mysticky zamlžené, z toho sa vynárali (a zase mizli) postavičky. V skutočnosti to však bolo ovela smiešnejšie ako sa z fotiek zdá. Žiadna mystika, len davy prdlých "športovcov" ;-)"
Juro Kouril
"V sprievode nechýbali traja králi, každý na svojej ťave s veľkými košmi naplnenými sladkosťami. Tie priehršťami rozhadzovali deťom v dave. Ani jeden cukrík sa nám neušiel, decká boli rýchlejšie."
Milka Kourilova
":-)))))"
Juro Kouril
"No. mohlo by sa spraviť. Ale nespravilo. Spravilo sa z inej fotky ;-))))"
Juro Kouril
"Mládež bola nadšená z fotoreportéra a šťastne pózovali."
Milka Kourilova
":-))"
Milka Kourilova
"Ako zelená Sicília."
Milka Kourilova
"Opustený domček bol vnútri celkom čistý."
Milka Kourilova
"Přírodní lidé, tiež. Bola tam krásna prírodná záhrada na predaj. Ozaj, kdekoľvek na ostrove natrafíš na nehnuteľnosti "Se Vende" - Na predaj. Akéhokoľvek typu. Môžeš si vyberať, ponuka je široká."
Milka Kourilova
"krásne"
Milka Kourilova
"Krajina Guančov. Nádherné a mystické, aj s tými dracenkami a chuchvalcami trávy. Mne to pripadá, že ten, čo nápis načarbal sa narodil len kvôli tomuto okamihu. My sme na toto miesto prišli len kvôli tomu, aby si to uvidel a ofotil."
Milka Kourilova
"Voda ide v rúre."
Juro Kouril
"A vieš že to také aj bolo? Pekná expozícia, sem tam previslé steny (keď si sa zohol, tak zavadzal batoh) a hlavne - nulové skúsenosti s tým, aký pevný ten murovaný žľab je, nevieš čo ešte je a čo už nie je v poriadku či rozpadnuté... Bolo to fajn. :-)"
Juro Kouril
Album Locations
RSS