Search Images Maps Play YouTube News Gmail Drive More »
New Features | Help | Sign in
An important update on Picasa Web Albums. Learn more
  
Explore
 
Recent Comments View All
"Tak jest, miałem na myśli ten dworek, który moim zdaniem jest przeróbką jakiegoś starszego, obronnego obiektu. Należy żałować, że nasi wyzwoliciele spalili stare miasto w Kwidzynie, bo dopiero byłoby co modelować. Zauważyłem, że w pobliżu, po wsiach, jest sporo zabytkowych kościołów. Muszę odwiedzić te okolice. Co roku bywam dwa-trzy razy na Warmi i Mazurach ale jakoś nie było okazji."
Stanisław Ludwiński
"ze współrzędnych wychodzi że to dworek w Białym Dworze. Zdjęć co prawda nie mam, ale daleko to nie jest jeśli będzie okazja będę pamiętał."
Adam Juźwiak
"Nie mówię nie. Pomyślę nad tym, kiedy skończę pałac w Kozłówce, a idzie mi jak po grudzie, ponieważ mam słabą dokumentacje fotograficzną. Byłem tam kilka lat temu, zrobiłem parę zdjęć, niestety nie pod kątem modelowania. Apropos modeli, gdyby przypadkiem dysponował Pan zdjęciami obiektu, który znajduje się tu : 53°48'0.63"N, 18°55'31.37"E to ja bardzo poproszę. W Panoramio jest co prawda kilka zdjęć, ale zbyt mało, żeby modelować."
Stanisław Ludwiński
Adam Juźwiak
"No cóż, w tym przypadku rzeczywiście można popuścić wodze fantazji, chociaż osobiście widzę pewne podobieństwo do innych zamków Zakonu, takich jak np. Gniew. Ten stary zamek na rycinie to jakby 3/4 Gniewu, proporcjonalnie mniejsze i z jedną okrągłą wieżą, zamiast prostokątnej. Gdzie ten zamek się znajdował, gdzieś przed małym gdaniskiem ?"
Stanisław Ludwiński
"Witam serdecznie.
nazywam się Marek Dworaczek i jestem wydawcą dość nowego na rynku czasopisma dla modelarzy kartonowych "Świat z kartonu". Właśnie podziwiałem Pana wspaniałą kolekcję modeli 3D. Nie wiem czy już z kimś Pan współpracuje, ale tak staranne opracowania dobrze było by przenieś na papier w postaci modeli kartonowych. Jeśli jest pan zainteresowany współpracą proszę o kontakt.
mailowo: admin@swiatzkartonu.pl
lub telefonicznie 609 092 127

Pozdrawiam
Marek Dworaczek"
Marek Dworaczek
Album Locations
RSS