Search Images Maps Play YouTube News Gmail Drive More »
New Features | Help | Sign in
An important update on Picasa Web Albums. Learn more
  
Explore
 
Recent Comments View All
"Chaldon Church, najstarszy kościół w Anglii: http://g.co/maps/3d8xv W środku są podobno niezłe malowidła. Niestety jak ja tam byłem, to remontowali dach i było zamknięte."
Jakub Zalas
"wow! - co za klimat - gdzie to robiłeś?"
Piotr Banasiak
"Fork me hard!"
Peter Dietrich
"Przestałem używać Gentoo jakieś 3 lata temu. Nie widziałem znaczącej roznicy w wydajności, a zaoszczedzilem wiele swojego czasu przesiadając się na Ubuntu. Oczywiście nauczyłem się wiele."
Jakub Zalas
"A widzisz różnice w szybkosci działania gentoo vs ubuntu? Jezeli niewielką to daje sobie siana z tym archem. A i co Ci nie działało z ubuntu i gnomem 3?"
Szymon Skowroński
"Przez wiele lat uzywalem Gentoo. Wiem jak działa Linux ;) a gdy już wiesz jak to wszystko działa, staje się to nudne i doceniasz Ubuntu :D "
Jakub Zalas
"Arch linux to dystrybucja która nie jest wydawana okresowo jak ubuntu lub fedora, tylko zawsze masz możliwość zainstalowania najnowszych pakietów. Poza tym instalujesz system z minimalną liczbą pakietów i zaczynasz od zwyklego basza, sam uruchamiasz xy i rozne serwisy, przez co jesteś pewny, że włączone masz tylko to co tobie potrzebne, No i dzięki temu moim zdaniem jest to szybkie. No ale ma też swoje wady, b. dużo czasu trzeba spędzić na konfiguracji i często są sytuacje, że nowy pakiet nie działa poprawnie z jakimś innym bo nie ma tu tego czasu na testy co w przypadku nowych dystrybucji ubuntu. Ale przy instalacji dużo można się nauczyć, co od czego zależy i jak działa sam linux :) Ja używam ubuntu bo nigdy nie mam czasu na zabawę ale może teraz w wakacje."
Szymon Skowroński
"Mógłbyś jakoś zareklamować archlinuksa? :>"
Jakub Zalas
Album Locations
RSS